Home»Zodiak Ditor»Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e diel, 24 mars 2020

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e diel, 24 mars 2020

Dashi

Sipas parashikimit të Horoskopit të Paolo Fox, këtë të diel të lindurit në shenjën e Dashit, kanë ende diellin e favorshëm. Për më tepër Mërkuri dhe Venusi janë aktivë. Eshtë një e diel interesante. Në këtë periudhë është gjithashtu normale të ndjeheni pak jashtë loje, edhe sepse ekziston nevoja për t’u rikuperuar. Ju jeni shenja e Pranverës, kështu që tashmë dini si të filloni përsëri pas dimrit. Kështu që këto ditë ju mund të dëshironi të bindni të tjerët të bëjnë diçka të bukur për të filluar përsëri pas bllokadës. Sa i përket punës dhe aktiviteteve financiare në përgjithësi, ju duhet t’i kushtoni vëmendje kritikave nga disa njerëz që janë pak më shumë ziliqarë për ju.

Demi

Do të planifikoni një ngjarje, të bëni diçka të bukur dhe të rëndësishme deri në verë. Për të lindurit në ëshenjën e Demit, ndërtimi është një domosdoshmëri, në fakt ju thjesht nuk mund të jetoni në monotooni. Situata nuk është e qetë duke marrë parasysh aspektet financiare. Në disa javë, megjithatë, do të keni mundësinë të rikuperoni, kështu që mos u shqetësoni shumë. Muaji qershor do të jetë i rëndësishëm për marrëdhëniet romantike. Nëse jeni beqarë, dëshironi të përjetoni një emocion të ri. Histori që zgjasin shumë, nga ana tjetër, do të kishin nevojë për disa lajme nxitëse.

Binjakët

Në shenjën tuaj ka ende një përqendrim të fortë të planetëve dhe kjo ju jep mundësinë dhe dëshirën për t’u rikthyer në lojë. Ju jeni ndër shenjat që mund të rikuperohen më mirë jo vetëm falë ndikimit të planetëve, por edhe sepse mund të reagoni mirë ndaj provokimeve. Sidoqoftë, mbeten prova të mëdha për të kapërcyer, sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox, por tani duket se gjërat po shkojnë më mirë.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox, në këtë fazë keni nevojë për disa mundësi më shumë. Do të flisni për punën nga fundi i muajit deri në fillim të qershorit. Ju ndoshta keni nevojë për të rikthyer jetën tuaj profesionale dhe duhet ta bëni këtë, deri më 10 qershor. Do të duhet të bëni disa zgjedhje të rëndësishme dhe mbase ende jeni duke pritur për disa përgjigje. Nga ana tjetër, nuk ka ndonjë lajm të madh në lidhje me sferën sentimentale.

Luani

Në marrëdhënie, ju jeni ndër shenjat më të forta të Horoskopit, sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox. Edhe nëse sulmoheni, keni njerëz që u përgjigjen kërkesave tuaja dhe që janë në anën tuaj. Ju nuk keni nevojë për ndihmë, por gjithmonë kërkoni solidaritet me ju. Mbetet një horoskop disi i vështirë për ata që kanë lindur nën shenjën e Luanit, për sa i përket situatave të punës. Ju nuk e dini nëse duhet të vazhdoni apo jo një projekt të caktuar dhe mbase zgjedhja as nuk varet direkt nga ju. Megjithatë, këtë të diel, më në fund mund të ndjeheni më mirë, duke u përpjekur të mposhtni ankthet. Në fakt, ju po mendoni për shumë gjëra në të njëjtën kohë dhe kjo shkakton një agjitacion të vogël, gjë që është normale.

Virgjëresha

Në këtë fazë po përjetoni një gjendje disi të trazuar. E diela shkakton një farë tensioni dhe madje mund të çojë në një rënie të lehtë fizike. Sidoqoftë, ky është një vit i mundësive të mëdha, përkundër gjithçkaje që ka ndodhur deri më tani. Në muajt e ardhshëm, megjithatë, do të ketë një shpërblim, por edhe ju do të testoheni. Këto ditë duket se ata që kanë lindur nën shenjën e Virgjëreshës janë veçanërisht elektrikë, me siguri sepse duhet të përpiqen të kapërcejnë një përvojë të keqe. Ekzistojnë disa vështirësi nëse duhet të kryeni një projekt. Në përgjithësi, është një ditë e lodhshme kjo e diel, kështu që nëse është e mundur shmangni stresin, përndryshe do të jetë më keq.

Peshorja

Ka shumë planetë të favorshëm dhe gjithashtu shumë emocione të rëndësishme në horizont, sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox. Në këtë fazë mund të mendoni edhe për dashurinë. Ka çështje ekonomike për t’u zgjidhur dhe kjo krijon disa probleme nga pikëpamja praktike, edhe pse mbeteni shumë të fortë në marrëdhënie. Në qershor do t’ju duhet të rregulloni disa hesape.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox, ata që kanë lindur nën shenjën e Akrepit janë pak të mërzitur në këto ditë. E gjithë kjo ishte e dukshme sidomos të mërkurën dhe të enjten, ndërsa tani horoskopi është më i mirë. Shumë varet edhe nga marrëdhëniet që po përjetoni në këtë fazë. Nëse keni personin e duhur në anën tuaj për t’ju mbështetur, nuk ka problem. Gjatë mbrëmjes së të dielës do të jeni shumë të zhytur në mendime.

Shigjetari

Ata që kanë lindur nën shenjën e Shigjetarit, për disa ditë nuk kanë më referenca të qëndrueshme sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox. Ajo që ishte e sigurt në fillim të vitit 2020, nuk është më. E gjithë kjo është shkaktuar si nga problemet personale ashtu edhe nga marrëdhëniet profesionale, që kanë ndryshuar në krahasim me të kaluarën. Ajo gjithashtu ka të bëjë diçka me dy muajt e fundit. Në përgjithësi, duket sikur ju duhet të luftoni për gjëra që janë në të drejtën tuaj. E gjithë kjo mund të sjellë agjitacion, nervozizëm dhe gjithashtu të krijojë probleme në dashuri. Kujdes nga historitë e qëndrueshme dhe madje edhe ato të porsalindura. Ju gjithashtu duhet të qëndroni larg iluzioneve të rreme, të cilat janë gjithnjë prapa qoshes, veçanërisht në këtë fazë në të cilën është e nevojshme të filloni përsëri dhe të përvishni mëngët.

Bricjapi

Në këtë periudhë është e nevojshme të bëni kujdes. Shenja juaj duhet të kapërcejë disa pengesa dhe për këtë arsye tenton të mos pranojë asnjë arsyetim. Nëse keni një projekt në mendje, dëshironi të ndiqeni nga të tjerët. Këto ditë janë pak të çuditshme për sa i përket ndjenjave, nuk ka emocione të mëdha. Puna ndoshta merr një pjesë të madhe të jetës tuaj dhe prandaj nuk mendoni për asgjë tjetër, sepse duhet të shfrytëzoni sa më shumë nga aktiviteti juaj profesional. Ende mund të rikuperoni, megjithëse ngadalë. Në përgjithësi, kushtojini vëmendje edhe gjendjes tuaj fizike, sepse mund të ketë disa probleme që lidhen me skuqjen e lëkurës. Ju keni lëkurë delikate dhe e diela do të rrezikojë në këtë kuptim, sipas parashikimeve të Horoskopit të Paolo Fox.

Ujori

Në këtë moment, sipas Horoskopit të Paolo Fox, ju jeni në një gjendje transformimi. Për herë të parë, pas kaq vitesh, jeni të detyruar të verifikoni se çfarë po bëni. Saturni ka hyrë në shenjë dhe për rrjedhojë ju duhet të riorganizoni tërë jetën tuaj. Tipikisht jeni të hutuar, por shmangni zvarritjen e këtyre shpërqendrimeve në marrëdhënie romantike. Kjo mund të jetë një periudhë shpërblimi në dashuri.

Peshqit

Sipas Horoskopit të Paolo Fox, nëse një marrëdhënie nuk funksionon, ka të ngjarë të ketë një tension shtesë gjatë ditëve të fundit. Ju nuk jeni në humor të mirë dhe dikush është gjithashtu i shqetësuar për formën fizike. Pikat tuaja të dobëta janë qarkullimi i gjakut, kyçet e këmbëve dhe këmbët. Këshillat janë të mos mendoni shumë për problemet dhe të rigjeni qetësinë. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *