Home»Zodiak Ditor»Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e enjte, 13 shkurt 2020

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e enjte, 13 shkurt 2020

Dashi

Keni mijëra gjëra për të bërë, kështu që kjo është një e enjte, me të vërtetë e rëndë. Në realitet, ju e dini se si të filloni, por nuk dini si përfundon. Domethënë: ka shumë angazhime të planifikuara, por nuk e dini nëse do të keni mundësi t’i realizoni të gjitha. Për fat të mirë, mbetet një ngarkesë e mirë në dashuri dhe gjatë ditës së dielë 16 shkurt do të ketë diçka më shumë.

Demi

Shpenzimet për shtëpinë ose zyrën mbeten protagoniste të këtij momenti. Periudha është shumë e suksesshme, duke pasur Jupiterin dhe Saturnin në pamje të shkëlqyer, që në fakt përfaqëson fat. Sidoqoftë, duhet të thuhet se kjo ditë e enjte 13 shkurt 2020 mbetet pak e lodhshme. Në përgjithësi, pra, vlerësimi i horoskopit nuk është shumë pozitiv. Ju jeni duke bërë shumë gjëra dhe kjo duhet të merret në konsideratë në analizën e përgjithshme.

Binjakët

Ehtë një ditë e rëndësishme. Nëse keni pasur probleme financiare para disa muajsh, tani do të ketë një mundësi për të dalë nga vështirësia. Ata që kanë arritur të balancojnë llogaritë, tani fillojnë të hyjnë në fazën e fitimit. Diçka e bukur vjen në dashuri dhe pas izolimit të janarit, tani muaji shkurt premton diçka më shumë.

Gaforrja

E enjtja 13 shkurt 2020 do të jetohet mirë, por nuk do të jetë e lehtë për shkak të hënës disonante 24-orëshe. Një ide do të ishte të largoni njerëzit që paraqesin pengesë për ju. Në fakt, në periudhën e fundit shpesh keni pasur përplasje dhe debate me të tjerët.

Luani

E diela do të jetë shumë interesante për ju, kështu që përfitoni nga ajo nëse keni disa çështje familjare për të sqaruar, ose nëse keni nevojë të diskutoni për dashurinë. Në këtë moment ju duhet të bëni disa llogari dhe ndoshta financiarisht, shpenzimet kanë qenë më të larta se të ardhurat. Këshilla është të përpiqeni të kurseni diçka. Do të ketë një energji të madhe në marrëdhëniet sentimentale, madje edhe për ata që kanë qenë vetëm për ca kohë.

Virgjëresha

Kjo është një periudhë e forcës së madhe për ju, por edhe konfirmimesh të shkëlqyera për të gjithë ata që kanë biznesin e tyre. Ju mund të menaxhoni më mirë marrëdhëniet me të tjerët dhe mund të matni forcën tuaj në përputhje me ecurinë e ditës. Horoskopi për dy ditët e ardhshme, të enjten dhe të premten, do të jetë gjithashtu i mirë për dashurinë.

Peshorja

Puna mbase nuk jep shtytje të mira, por kriza e vërtetë apo pavendosmëria e kësaj periudhe ka të bëjë me ndjenjat. Ata që tashmë kanë pasur probleme dashurie në të kaluarën e afërt, tani i shohin të kthehen përsëri. Ata që kanë përjetuar një krizë sentimentale do të duhet të përpiqen ta përballojnë atë dhe ta tejkalojnë. Duhet thënë që disa kërkesa nga partneri mund të mos pranohen menjëherë.

Akrepi

Këshilla tani është që të numëroni deri në dhjetë para se të flisni, por jo sepse thoni gjëra të gabuara, por sepse jeni në një gjendje shumë të paqëndrueshme. Në të kaluarën ju tashmë keni përjetuar disa situata të vështira nga pikëpamja e emocioneve. Ju ka ndodhur gjithashtu të thoni disa gjëra që ju kanë turpëruar, edhe pse jo saktësisht duke ju kompromentuar. Prandaj, kërkohet kujdes, nëse nuk doni të bini përsëri në ndonjë gabim të kryer më parë.

Shigjetari

Eshtë e nevojshme të gjeni një marrëveshje në dashuri: nëse një person ju pëlqen dhe ju keni ndjenja reciproke, do të jetë e dobishme të organizoni një takim të shtunën ose të dielën. Në ato 48 orë, në të vërtetë, do të ketë një qiell të shkëlqyer për sa i përket marrëdhënieve. Një takim special mund ta bënte jetën tuaj edhe më të qetë.

Bricjapi

E enjtja 13 shkurt 2020 mund të jetë shkak i një zemërimi të papritur, nervozizmit dhe do ju bëjë të mendoni se të gjithë të tjerët po përfitojnë shumë nga mirësia juaj. Eshtë e vërtetë që ju jeni një pikë referimi për të tjerët, por gjithashtu do të dëshironit pak kënaqësi që tani mungon, veçanërisht nëse konsideroni dashurinë. Thuhet se askush nuk ka një histori të shkëlqyer, por duket se kohët e fundit ka pasur momente hutimi dhe dyshimi të fortë për lidhjen e çiftit.

Ujori

Eshtë një e enjte e fortë për marrëdhënie dhe ndjenja. Të keni një histori është gjithmonë shumë e rëndësishme për ju. E diela do të jetë një ditë me gaz për dashurinë. Për ju, dashuria është një miqësi e madhe mbi të gjitha, larg xhelozisë dhe sëmundshmërisë. Pra, ju jeni duke kërkuar për një bashkëpunim të madh me partnerin tuaj dhe në këtë periudhë ju gjithashtu mund të bëni njohje të këndshme.

Peshqit

Një ndjenjë rilind midis ditëve të së enjtes dhe të shtunës dhe bashkë me të, një emocion i bukur. Për të dielën, megjithatë, ka një rënie të përgjithshme, por më shumë të një natyre fizike, sepse kohët e fundit ju jeni vënë në provë dhe lodhja po fillon të ndihet. Megjithatë, deri të shtunën, do të ketë zgjidhje dhe lajme edhe nga ky këndvështrim. / meb.al

 

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *