Home»Zodiak»Horoskopi i dashurisë: Më fatlumët për këtë vit

Horoskopi i dashurisë: Më fatlumët për këtë vit

Disa shenja mund të bëjnë më mirë në dashuri këtë vit, sipas parashikimeve astrologjike për dashurinë në vitin 2020.

Dashi

Planeti mbizotërues i vitit 2020 është Dielli, i cili gjithashtu rregullon Luanin, një shenjë zjarri dhe në përputhje me Dashin dhe Shigjetarin.

Këto tre shenja do të përfitojnë më së shumti gjatë gjithë vitit. Disa pengesa janë eleminuar dhe jeta rrjedh më natyrshëm drejt tyre, gjatë gjithë vitit.

Dashuria nuk do të vihet nën presion gjatë vitit 2020 dhe do të përfitoni nga regjimi i Diellit, me qëndrim në shtëpinë tuaj 5, sektori juaj i dashurisë në hartë.

Prandaj, dashuria mund të ndodhë gjatë gjithë vitit yjor, i cili fillon në Mars 2020 dhe zgjat deri në Mars 2021.

Luani

Viti yjor, i cili fillon në 20 Mars, do të sundohet nga Dielli, i cili është gjithashtu sovran i tij. Pra, mund të presësh gjëra të mira dhe të përparosh.

Marrëdhëniet kanë filluar të vihen në diskutim me një intuitë dhe seriozitet të madh dhe ju mund të bëni ndryshime të rëndësishme në jetën tuaj në këtë fushë.

Muajt ​​e tjerë të vitit do të jenë neutralë për marrëdhëniet, por duke qenë se është një vit kalendarik, ka diçka të mirë në horizont. Zbulimi i identitetit përmirëson marrëdhëniet, veçanërisht midis fundit të Marsit dhe mesit të Qershorit.

Dashuria mund të vijë me Saturnin, por do të jetë diçka më serioze, e cila do ju bëjë që të dëshironi të bëni kompromis. / meb.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *