Home»Zodiak Ditor»Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e diel, 9 shkurt 2020

Parashikimi i astrologut PAOLO FOX për ditën e diel, 9 shkurt 2020

Dashi

Dashuria mund të japë atë që puna nuk jua ka dhënë në këtë periudhë. Kjo ditë e diel, më 9 shkurt 2020 do të ketë një ndikim të veçantë në jetën tuaj. Ju jeni gati t’i jepni një frymë të re një marrëdhënie, ose të ndryshoni plotësisht taktikat, duke provuar një qasje të re, e cila madje mund të jetë fituese. Venusi më në fund është në shenjë dhe kjo i jep një vlerë të caktuar ndjenjave.

Demi

Kjo ditë e diel, 9 shkurt 2020 sjell një farë stresi. Kjo nuk ka qenë një javë veçanërisht e lehtë nga pikëpamja e emocioneve, me siguri për këtë arsye do të duhet të reflektoni, duke larguar një person që nuk dëshiron vërtet t’ju dëgjojë, ose që në këto ditë ju kushton në një nivel emocional. Mos u shqetësoni sepse, që nga e hëna mund të rikuperoheni.

Binjakët

Në këtë ditë të diel, 9 shkurt 2020 me të vërtetë duket se keni një dëshirë të madhe për të bërë më shumë dhe për të dalë sërish në pah. Këshilla për të gjithë është që të mos ngrini pengesa në dashuri, në fakt në këtë periudhë ekziston mundësia që të ripajtoheni, dhe gjithashtu të bëni takime pozitive në vendin e punës. Lajmet e para nga ky këndvështrim po vijnë, por më të mirat do të jenë në prill.

Gaforrja

Ju ndoshta nuk do të doni më të ndiqni një rrugë, një program ose një projekt dhe prandaj disa ndryshime po vijnë. Më mirë të ecni hap pas hapi pa nxitim, të shkoni përpara me kujdes është në fakt një domosdoshmëri, për shkak se ndjenjat po kalojnë në krizë dhe në këtë periudhë, ato do të jenë pika e dobët e gjithë sferës suaj emocionale.

Luani

Në këtë të diel të bukur, Hëna është e favorshme dhe Venusi është interesant, kështu që dita premton të jetë pozitive. Ju jeni më të predispozuar për dashuri dhe në përgjithësi keni më shumë dëshirë për të qenë me personin që ju pëlqen. Ndoshta edhe për të zbuluar atë që ndjeheni thellë në zemrën tuaj. Në këtë periudhë, vlen të përmendet gjithashtu se takimet janë të favorizuara, pra hidhuni në  veprim.

Virgjëresha

Keni nevojë për pikë referimi më të qëndrueshme në këtë ditë të diel. Për fat të mirë, nuk ka më Venus kundër, kështu që tani mund të rikuperoni, nëse për arsye të ndryshme ka pasur probleme personale, psikologjike, pune ose fizike. Më në fund, duhet thënë se të reja po vijnë, prandaj ekzistojnë të gjitha kushtet për një fazë rikuperimi.

Peshorja

Duhet të reflektoni me kujdes zgjedhjet që do të bëni në të ardhmen e afërt. Muaji shkurt nuk është shumë interesant për sa i përket sferës sentimentale, dhe gjithashtu mund të sjellë disa disavantazhe. Sidoqoftë, duke parë horizontin, do të jetë e mundur të bëni diçka më shumë, edhe nëse tensionet që lindin në këtë periudhë nuk duhet të nënvlerësohen. Në përgjithësi nëse keni dikë kundër jush, do të duhet të përpiqeni të rigjeni ekuilibrin dhe qetësinë.

Akrepi

Në këtë ditë të diel ju jeni midis dy zjarreve, është sikur të ketë një lloj tensioni ose ndonjë problem që të përpiqeni të zgjidhni. Në këtë fazë keni nevojë për siguri rreth jush, por për fat të keq njerëzit ju shkaktojnë vetëm momente konfuzioni të fortë, duke shkaktuar kështu një efekt të kundërt. Pika juaj e fortë, sidoqoftë, është kurioziteti, kështu që po vijnë risi dhe ndjesi të veçanta.

Shigjetari

Yjet janë të favorshëm në këtë ditë të diel 9 shkurt 2020 dhe jeta juaj gjithashtu inkurajohet nga emocione të bukura. Venusi dhe Marsi mund t’ju ​​ndihmojnë që të merrni një kënaqësi të fortë dhe të arrini një sukses të këndshëm. Të reja dhe mundësi po vijnë në lidhje me sferën sentimentale dhe të emocioneve.

Bricjapi

Duhet të menaxhoni me vëmendjen e duhur historitë e dashurisë që kanë pasur disa probleme gjatë javëve të fundit. Efekti i Jupiterit dhe Saturnit në shenjë do të jetë pak i rëndë në këtë ditë të diel, 9 shkurt 2020. Shmangia e komplikimeve do të jetë shumë e rëndësishme. Mos u shqetësoni, sepse gjithçka mund të zgjidhet në favorin tuaj, edhe nëse ka pasur shumë konfuzion midis të enjtes dhe të premtes, në të gjitha fushat e jetës tuaj.

Ujori

E diela është pak e lodhshme, kështu që do të duhet të kuptoni se nuk është e mundur të ndiqni gjithçka dhe të vazhdoni me të gjitha gjërat. Në këtë periudhë duhet të shmangen ndërlikimet, por nuk është e lehtë me këta yje të tensionuar dhe nervozë. Lodhja dhe polemikat janë të mundshme, prandaj është e nevojshme të vazhdoni përpara me kujdesin e duhur dhe të veproni me kujdes.

Peshqit

Në periudhën e fundit ju keni pasur mundësinë të kuptoni se disa njerëz që dukej se ishin në anën tuaj, përkundrazi nuk janë aspak. Për të ndërtuar një të ardhme më të mirë, do t’ju duhet të kuptoni se cilët njerëz janë të besueshëm dhe cilët janë më pak të vlefshëm. Ka nevojë për qëndrueshmëri dhe stabilitet në dashuri. Shmangni nënvlerësimin e një takimi dhe përpiquni të zgjidhni një problem ekonomik, që keni mbartur që nga viti i kaluar. / meb.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *