Home»Sport»“Neymar nuk do të shkojë tek Reali i Madridit”

“Neymar nuk do të shkojë tek Reali i Madridit”

Nuk ka gjasa që braziliani Neymar të lërë Paris Saint Germain për të shkuar tek Reali I Madridit këtë verë, sipas bashkëkombasit të tij Ronaldo. Sipas këtij të fundit, Neymar ka ende shumë për të dhënë dhe provuar në Francë, atje ku është përballur me shumë kritika të padrejta.

Ish fituesi I Kupës së Botës ka thënë për bashkëkombasin e tij: “Eshtë zvarritur prej shumë vitesh. Ka shumë zëra, por unë nuk mendoj se ka ndonjë gjë konkrete me Realin e Madridit”. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *