Home»Bota»Masakër në shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu / Një i vrarë dhe një i plagosur

Masakër në shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu / Një i vrarë dhe një i plagosur

screen-shot-2016-10-15-at-12-55-49-pmNë shtëpinë e Miranda Kerr në Malibu ka ndodhur një incidente që ka tmerruar jo vetëm supermodelen, por fqinjët e saj.

Një person pa leje ka kaluar murin ndarës të shtëpisë së Kerr, dhe ka qëlluar me thikë rojën teksa ai është përpjekur ta ndalonte.  Pas kësaj, roja ka qëlluar hajdutin disa herë me pistoletë, derisa një plumb ka qëlluar edhe kokën e tij, përcjell.

Ekipet e emergjencës kanë dërguar të dytë në spital dhe TMZ mëson që të dytë janë jashtë rrezikut për jetë, ndërsa Miranda në atë kohë nuk ishte në shtëpi.

33 vjeçarja e ka blerë rezidencën bashkë më ish burrin, aktorin britanik Orlando Bloom, në vitin 2004.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *