25/01/2020

Kate Middleton dhe William ende nuk e kanë marrë veten dhe nuk janë mësuar me realitetin e ndarjes së Harry dhe Meghan Markle nga monarkia angleze. Sipas ekspertes së Pallatit Mbretëror, Katie Nicholl, ndikimi i Megxit ka qenë shkatërrues për Dukët e Kembrixhit, deri në atë pikë sa ende nuk

Demi Demat janë punëtorë të lindur, nuk presin që gjërat të bien nga qielli në jetën e tyre, dhe punojnë pa u lodhur për atë që dëshirojnë. Për këtë arsye, ata gjithmonë arrijnë qëllimet e tyre personale, edhe pse rezultatet kërkojnë ca kohë. Sidoqoftë, në tremujorin e parë të vitit,

Për Meghan Markle, Harry dhe Archie, filloi zyrtarisht një fazë e re e jetës. Pasi ka mbyllur përballjet e drejtpërdrejta me familjarët, djali i dytë i Dianës tani është bashkuar me gruan dhe djalin e tij në Kanada. Ish-aktorja e Suits – e fotografuar disa ditë më parë gjatë një

Meghan Markle konfirmon se ajo është rebelja e Familjes Mbretërore dhe, sipas disa thashethemeve, ajo do të ishte e gatshme të prishte paktin me Mbretëreshën, duke dhënë një intervistë të gjatë televizive, në të cilën do të flasë, ndër të tjera, për marrëdhëniet me Kate Middleton. Këtë e zbuloi Daily

DASHI E diela është një ditë e mirë për të folur dhe për të kuptuar se shkon mirë dhe çfarë shkon gabim në një lidhje. Jupiteri dhe Saturni disonant sjellin ngadalësim, por kjo nuk do të thotë që ekziston pesimizëm, ose mosbesim apo edhe mbyllje ndaj diçkaje. Këto ditë duket

Çfarë lloj realiteti po përjetoni tani? Në cilën zonë mendoni se keni nevojë, për më shumë mençuri dhe udhëzim? Testi i sotëm mund t’ju ndihmojë të siguroni zemrën tuaj dhe të ecni përpara me besim më të madh. Nëse keni zgjedhur: Besimi Ju jeni një person i zgjedhur nga Zoti