Magazine

Meghan Markle bëri një gabim gjykimi për martesën e saj me Harryn. Mbi të gjitha, ajo kishte “pritshmëri jorealiste” për rolin e saj brenda Familjes Mbretërore, duke menduar se hyrja e saj në Pallat do t’i jepte popullaritet të menjëhershëm dhe të pakushtëzuar. Ky është vlerësimi që eksperti për çështjt

Ka shumë më tepër gjëra për t’u ditur, mbi krijesën legjendare që formësoi historinë kineze, nga sa ndoshta kuptojmë ne Dragoi është në qendër të Vitit të Ri Kinez, Panaireve të rrugës në Chinatown, dhe çdo feste të madhe që ka të bëjë me kulturën kineze. Por dragoi kinez është

Të heqim qafe që në krye të herës, çdo lloj keqkuptimi: ky artikull ka të bëjë vetëm me aspektet utilitare, ekonomike dhe të punës. Ai u përgjigjet vetëm kritereve të efikasitetit ekonomik dhe për këtë arsye mund të duket paksa kategorik, sepse neglizhon shumicën e arsyeve pse lindin fëmijë. Në

Meghan Markle është portreti i lumturisë. Ish-aktorja është fotografuar sërish ndërsa shëtiste pranë shtëpisë së saj prej 14 milion dollarëshe në Kanada. Dhe këtë herë me të ka qenë vogëlushi Archie. I vogli nuk është parë që nga Krishtlindja dhe tani është rritur goxha. Meghan buzëqesh, me të vërtetë mund

Edhe një herë, Kate Middleton është mbretëresha e padiskutueshme e modës së këtyre muajve. Dukesha e Kembrixhit arrin të jetë perfekte në çdo rast, gjë që e ka treguar shumë herë. Dhe siç duket “divorci” i fundit i Meghan Markle dhe Harry nga Familja Mbretërore nuk e ka shqetësuar shumë.

William dhe Harry mendohet se janë takuar fshehurazi përpara samitit me Mbretëreshën dhe Princin Charles, në të cilin u vendosën kushtet e ndarjes së Meghan Markle dhe të shoqit nga Familja Mbretërore. Të dy vëllezërit patën një bisedë private, sipas Daily Mail, pak para takimit në Sandringham për të diskutuar