Home»Zodiak Ditor»Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për ditën e martë 3 dhjetor 2019

Parashikimi i astrologut italian Paolo Fox, për ditën e martë 3 dhjetor 2019

DASHI

Ditë pozitive, edhe pse mund të ketë disa komplikime në punë për shkak të pozicionit të Jupiterit. Ndoshta nuk mund të përballoni më ritme të caktuara, por mos u dekurajoni, në fund të fundit gjithçka do të kthehet në favorin tuaj, thjesht duhet të jeni të durueshëm. Dashuria mirë, falë edhe intuitës suaj. Të përkushtuar për kujdesin e trupit tuaj, sot gjithçka do ta shfrytëzoni në maksimum.

DEMI

Një ditë në rënie dhe nervoze, por mos u shqetësoni: nga nesër Hëna do të jetë në anën tuaj dhe gjërat do të funksionojnë. Kështu që në këto 24 orë përpiquni të shmangni konfliktet dhe debatet, shtyni gjithçka që është e mundur. Edhe në dashuri, mund të ketë një rënie të vogël, më mirë të krijoni pak hapësirë ​​për veten tuaj.

BINJAKET

Ditë e favorshme për të përfunduar një iniciativë ose për të bërë një marrëveshje, për të pasur një rezultat pozitiv në një intervistë pune ndoshta. Prandaj përpiquni të mos shtyni takimet, madje vendosni gjëra të rëndësishme për sot. Edhe në dashuri, ju jeni më të hapur dhe të disponueshëm.

GAFORRJA

Ekziston një ndjesi gjendje jo të mirë dhe nervozizmi që do të zgjasë deri të enjten dhe që prek ditët tuaja dhe gjithçka që bëni. Kjo padyshim ndikon edhe në punë, ju ndoshta ndiheni të pakënaqur me diçka, por kjo nuk është koha për të ndryshuar. Sa i përket ndjenjave, duhet të përpiqeni të jeni më të disponueshëm: nëse dëshironi mund të afroheni edhe me dikë me të cilin ka pasur një krizë ose një ndarje në të kaluarën. Rezultati varet nga ju.

LUANI

Një ditë pak e ndërlikuar dhe nervoze për shkak të Hënës kundër. Gjërat do të jenë më mirë deri nesër. Përpiquni të kufizoni gjërat që duhen bërë, dhe mbi të gjitha mos veproni të nxitur nga krenaria ose impulsi, sepse nuk keni pse të prishni një projekt që përkundrazi është i destinuar për sukses. Për ndjenjat ka akoma një problem të vogël, por për ta provuar ta zgjidhni pritni për fundjavën, do të jenë ditë më të qeta.

VIRGJERESHA

Një ditë pozitive, për t’u shfrytëzuar për të bërë dhe pasur sa më shumë të jetë e mundur edhe në një nivel ekonomik. Prandaj shmangni shtyrjet, përkundrazi shfrytëzoni çdo mundësi që ju paraqitet. Për sa i përket ndjenjave, nëse ka pyetje që duhen sqaruar, përfitoni nga kjo ditë.

PESHORJA

Ju duhet të përpiqeni të jeni më pozitivë, edhe kur të tjerët përpiqen t’ju demoralizojnë. Në të vërtetë, do të jetë koha e duhur për të treguar se nuk jeni më të ndikuar nga ata që janë përreth jush. Kjo ndjenjë paksa e rëndë mund të zgjasë deri të Premten, atëherë gjërat do të përmirësohen, madje edhe në dashuri.

AKREPI

Një ditë pak nervoze, në të cilën mund të ketë tensione ose humor të keq, ose ndonjë pengesë që krijon ankth dhe stres. Mundohuni të shtyni vendime të rëndësishme, veçanërisht nëse dikush që nuk e njihni mirë po ju bën presion. Mundohuni të lejoni veten të bjerë në dashuri.

SHIGJETARI

Ditë në rënie, në të cilën gjendja shpirtërore do të jetë me ulje dhe ngritje. Do të duhet të përpiqeni të përmbushni angazhimet që keni bërë dhe mbase kjo peshon pak mbi ju sot. Mundohuni të relaksoheni duke organizuar diçka të këndshme për mbrëmjen.

BRICJAPI

Ditë pozitive, në të cilën Marsi dhe Saturni në pamje të shkëlqyeshme lehtësojnë zgjedhjet tuaja. Gjatë kësaj kohe ju mund të vendosni të “pastroni” dhe të largoni dikë ose diçka nga jeta juaj ose të bëni një zgjedhje të rëndësishme. Edhe në dashuri, thjesht përpiquni të mos jeni të bezdisur.

UJORI

Një ditë pozitive, në të cilën ka shumë të ngjarë të ketë një lajm të mirë. Mund të ketë implikime pozitive në dashuri, duke filluar këtë mbrëmje: organizoni diçka romantike dhe pasionante! Lajme pozitive gjithashtu për punën dhe për aspektin financiar.

PESHQIT

Një ditë shumë pozitive dhe e suksesshme, fillon një periudhë e rimëkëmbjes në vendin e punës dhe ekonominë tuaj. Tensionet e ditëve të kaluara janë tretur përfundimisht dhe tani ju jeni më të qetë. Mbeten vetëm disa polemika të vogla në dashuri, përpiquni të jeni më pak të egër dhe do të shihni që gjithçka do të jetë mirë. / meb.al