14/11/2019

DASHI Ditë me dy fytyra kjo e premte. Mëngjesi do të jetë shumë i vlefshëm, ndërsa lodhja do të ndihet pasdite. Hëna prek sferën e kontakteve; ju mund të bëni përparim vetëm duke patur vetëkontroll të mjaftueshëm. Udhëtimet dhe miqësitë janë të favorizuara. Në dashuri kthehet pasioni. DEMI Rimëkëmbja është

DASHI Pengesat tuaja nuk janë të shumta, por ato janë gjithmonë të njëjta. Sigurohuni që frika juaj nuk ju ndalon përsëri, përballuni me të. Gjithmonë përpiqeni të impononi idetë dhe këndvështrimet tuaja, por mbase, herë pas here, është mirë të tërhiqeni dhe të dëgjoni edhe të tjerët. DEMI Mundohuni të

Sipas astrologut italian Paolo Fox, këto tre shenja parashikohen të jenë më me fat për sot, e enjte 14 nëntor 2019. GAFORRJA Paolo Fox ju fton të përfitoni nga fundjava e ardhshme, në lidhje me dashurinë. Nga e premtja afrohet me ju dikush që ju intereson. Eshtë një qiell i