19/10/2019

Dashi Disa situata po ju krijojnë siklet të madh. Ju madje mund të pendoheni që pranoni një detyrë ose pranoni disa situata që tani janë bërë burim stresi. Marsi në kundërshtim ju sheh në luftë me të gjithë botën dhe në një gjendje të fortë agjitacioni, edhe për çështje që

Dashi Për momentin gjithçka hesht në frontin e zemrës. Nëse qëndrimi larg nga nga problemet sentimentale është një zgjedhje e vullnetshme, rishikojeni atë. Java që vjen do të jetë më pak stresuese se ajo e fundit dhe do të keni mundësi të rikuperoni qetësinë në familje. Demi Pas një largimi

Delina Fico, aktiviste për të drejtat e njerit dhe eksperte për çështje të shoqërisë civile, u është përgjigjur pyetjeve të bota.al në lidhje me tranzicionin 30-vjeçar të Shqipërisë, që pasoi shembjen e sistemit komunist. Fico flet në këtë intervistë në lidhje me ngjarjet që pasuan shembjen e Murit të Berlinit,

Demi Dashuria: Një ditë e mbushur me aventura sentimentale dhe flirte, beqarët nuk do kalojnë pa u vënë re, por ata që janë tashmë në çifte gjithashtu do të bien në sy. Tregohuni të vëmendshëm ndaj njerëzve që i frekuentoni, jo të gjithë janë të sinqertë. Puna: Në punë do