Home»Magazine»Kinema & TV»Vera Graboçka dhe Alketa Vejsiu firmosin për spektaklin e ri, por nuk do të jetë në TV Klan

Vera Graboçka dhe Alketa Vejsiu firmosin për spektaklin e ri, por nuk do të jetë në TV Klan

Alketa Vejsiu dhe regjisorja Vera Graboçka pak ditë më parë mbyllën sezonin e dytë të emisionit ‘Në kurthin e Piter Pan’.

Pasi u mësua se dyshja në shtator do të sjell edicionin e 6 të spektaklit ‘Dance with me’ së fundmi është bërë e ditur se ato po punojnë dhe për Festivain e 58-të të Këngës në RTSH.

Burime për ‘Panorama Plus’ kanë treguar se Alketa dhe Vera kanë nënshkruar kontratë me RTSH dhe do të marrin përsipër realizimin e spektaklit të fundvitit, ku dhe do të zgjidhet ftuesi që do të na përfaqësojë në Eurovizion.

Vera do të jetë regjisore, ndërsa Alketa moderatorja e këtij viti.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *