Home»Zodiak Ditor»HOROSKOPI i PAOLO FOX për sot, e diel 30 qershor 2019

HOROSKOPI i PAOLO FOX për sot, e diel 30 qershor 2019

DASHI

Pjesa e dytë e qershorit ishte më dinamike, dhe shumë mendojnë që të ndërmarrin iniciativa të punës në pritje të vjeshtës. Vështirësitë e vjetra të së kaluarës janë tejkaluar. E diela sjell në jetë një ndjenjë, çlirohuni dhe jepuni ndaj dashurisë, nëse jeni vetëm.

DEMI

Ka kufizime që ju pengojnë të arrini atë që dëshironi. Arsyeja për këtë dëshirë për të revolucionarizuar jetën tuaj qëndron në faktin se Urani është në tranzit në shenjën tuaj dhe ju shtyn të bëni gjëra të reja. Ka kufizime ekonomike që ju detyrojnë të shqyrtoni disa zgjedhje. Dhe mbi të gjitha njerëzit që janë afër jush do të bëjnë që t’i vini re këto kufizime.

BINJAKET

Horoskopi sot ju fton të filloni të shikoni përreth. Mos insistoni në humbje që nuk mund të rekuperohen më. Tani është koha për të bërë diçka të re. Vështirësitë që për momentin duket të jenë të patejkalueshme, do të kapërcehen në muajt e ardhshëm. Mundohuni të përqendroheni te gjërat pozitive.

GAFORRJA

Dikush po përpiqet t’ju vërë në vështirësi, duke përfituar gjithashtu nga lodhja e akumuluar në periudhën e fundit. Ka gjithmonë komplikime dhe justifikime të vazhdueshme që ju ngadalësojnë, por ju jeni gjithashtu të vendosur sepse kjo është koha e duhur për të këmbëngulur dhe mbështetur atë ndryshim që keni ndjekur për një kohë të gjatë.

LUANI

Për horoskopin e ditës së sotme, e diel 30 qershor 2019 do të ketë një rimëkëmbje të mirë. Por këtë fundjavë, dashuria mund të jetë gjysmë e gjallë. Ju jeni të përmbytur nga shqetësime të tjera, por mos e nënvlerësoni mundësinë për të bërë diçka të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Përfitoni nga kjo gjendje për të planifikuar më mirë punën dhe dashurinë.

VIRGJERESHA

Kjo fundjavë është shumë e rëndësishme, veçanërisht për ata që nuk e lënë veten të pengohen nga detajet dhe pengesat. Mos harroni qëllimet më të mëdha, të cilat sidomos në dashuri mund të sjellin domosdoshmërisht tolerancë dhe durim më të madh nga ana juaj. Në përgjithësi ky është një vit veçanërisht konstruktiv që ju sheh si protagonist të ndryshimeve të rëndësishme, si në dashuri, dhe në punë.

PESHORJA

Do të vijë konfirmimi që do të ndryshojë letrat në tavolinë. Ju ktheheni për të patur më shumë besim në fat, në sajë të një konfirmimi të mirë. Mbi të gjitha, e diela do të jetë veçanërisht interesante për ndjenjat. Por kini kujdes nga një ish, mund të jetë e vështirë për të menaxhuar komplikimet dhe reagimet  që nuk i keni pritur.

AKREPI

Këto janë ditë të vështira, sepse ka shqetësime dhe ndryshime që nuk janë të lehta për t’u menaxhuar. Në periudhën e fundit ju duket e vështirë të mbani disa vështirësi nën kontroll. Më mirë të jeni të kujdesshëm, horoskopi i sotëm ju fton për të shmangur zgjedhjet e rrezikshme sidomos në dy javët e ardhshme.

SHIGJETARI

Ju jeni ndër shenjat e preferuara të periudhës, edhe në sajë të aspektit të shkëlqyeshëm të Mërkurit. Mos i nënvlerësoni projektet dhe propozimet e kësaj periudhe që, edhe pse për momentin duken të parakohshme dhe jo shumë konkrete, në realitet mund të jenë veçanërisht konstruktive për të ardhmen tuaj. Në dashuri, në qoftë se jeni të pavendosur midis dy historive ose nëse keni një partner tepër xheloz, atëherë mund të jeni edhe më të prekur nga kjo gjendje tensioni.

BRICJAPI

Horoskopi sot, e diel 30 qershor 2019 tregon një rimëkëmbje të mirë. Për të qenë edhe më mirë, duhet të hiqni qafe të kaluarën tuaj. Muajt ​​e ardhshëm do të jenë të vështirë, por më pas do të rimëkëmbeni fort. Vjeshta do të jetë një stinë që do të inkurajojë takime sentimentale. Por tani është e rëndësishme të përpiqeni të jeni më të qetë.

UJORI

Jini të kujdesshëm në ditët e ardhshme. Nuk do të mungojnë të papriturat që ju detyrojnë të ngadalësoni dhe të rishikoni angazhimet tuaja. Ajo që mund t’ju penalizojë më shumë, janë ngjarjet e paparashikuara që do të sjellin kosto më të larta. Ju jeni shumë të fokusuar në angazhimet e punës dhe studimit dhe dashuria shpërblen këtë fundjavë.

PESHQIT

Ju mund të bëni marrëveshje të mira dhe të krijoni kushte më të mira për të ardhmen tuaj. Aftësitë e mëdha organizative ju bëjnë një pikë referimi edhe për të tjerët. Së fundi, angazhimi juaj është gati të shpërblehet. Ju jeni duke pritur për një fundjavë të luhatshme dhe ka të ngjarë që dikush të merret me tensione që janë shfaqur qysh në fillim të majit. Veçanërisht në dashuri, ekziston debat rreth vështirësive dhe keqkuptimeve që njëherë e përgjithmonë duhet të qartësohen. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *