06/06/2019

Respekti, sipas përkufizimit të fjalorit, është një ndjenjë dhe sjellje, e cila tregon konsideratë për të drejtat, vlerën dhe meritat e të tjerëve. Diçka shumë e rëndësishme në çdo marrëdhënie, jo vetëm për dashurinë. Për fat të keq ndodh, megjithatë, që të kemi të bëjmë me njerëz që nuk tregojnë

DITA 1: Mëngjesi: Tost me vezë dhe avokado Pas mëngjesit: 2 lugë bajame dhe 1 mollë të mesme Dreka: Sallatë vegjetariane me djathë, domate dhe kastravecë. Shtoni edhe vaj ulliri, uthull vere dhe piper të zi Zemër: 1 portokall të mesëm Darka: Salmon me salcë specash jeshilë, 1 filxhan bizele

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DEMI Jupiteri do sjellë më shumë fat gjatë kësaj dite dhe do ju bëjë të jeni shprehës e diplomatë të vërtetë. Për ju të dashuruarit e sotmja do jetë mjaft romantike. Çdo gjë mes jush dhe partnerit ka për