01/06/2019

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: PESHORJA Në shumë fusha do ndodhin gjëra pozitive sot dhe do ndiheni më të plotësuar. Nëse keni një lidhje do iu jepni prioritet çasteve intime dhe mund të merrni edhe vendime. Rreth mesditës mund ‘iu bëhet edhe një propozim

Dashi Falë Hënës që do ketë ndikimin më të madh në jetën tuaj gjatë kësaj dite do kaloni caste fantastike dhe të mbushura me energji pozitive. Ju të dashuruarit do pëlqeni t’i bëni gjërat me qetësi dhe kujdes. Kjo do shmangë gabimet dhe do ju sigurojë momente mjaft të këndshme.

Mjaltë dhe uthull molle është një nga kombinimet më të shëndetshme që mund të përdorni për të përmirësuar shëndetin tuaj. Kombinimi i të dy përbërësve është një pije tepër e shëndetshme që ndihmon tretjen, kuron dhimbjen e muskujve, dhimbjen në nyje dhe fyt, ju ndihmon të humbisni peshë, si dhe

Joe Fagan u lind në Liverpool me 12 mars të vitit 1921. E kaloi fëmijërinë e tij në lagjen Litherland, duke i ndjekur së afërmi gjestet e të dyja skuadrave të qytetit, me një preferencë për Reds-at për faktin, sipas thënies së tij, se sektori i rezervuar fëmijëve ishte më

Ky është horoskopi për muajin qershor 2019 që noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Dashuria. Horoskopi njofton fillimin e muajit që nuk është saktësisht emocionues për dashurinë, por truri i Jupiterit mund të

Miu-1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Ne planin sentimental nuk do bëni gabime dhe gjithçka do ju ece me se miri këtë muaj. Do i përkushtoheni edhe me shume vetes dhe do e joshni me delikatese partnerin. Beqaret le ta provojnë njëherë fatin sepse edhe mund