Home»Sport»Griezmann kryeson listën e dëshirave të Barcelonës këtë verë

Griezmann kryeson listën e dëshirave të Barcelonës këtë verë

Griezmann kryeson listën e dëshirave të Barcelonës këtë verë. Sulmuesi francez është në krye të listës së dëshirave, bashkë me Richarlison të Evertonit dhe Lacazette të Arsenalit, sipas ESPN.

Ekipi Blaugrana po kërkon që të shtojë opsionet e veta në sulm dhe shohin Griezmannin e Atleticos së Madridit si lojtarin ideal për të plotësuar Suarezin dhe Messin.

Sido që të jetë çdo veprim do të kryhet pas 1 korrikut, kur klauzola e futbollistit fitues të Kupës së Botës të bjerë nga 200 milion Euro që është aktualisht. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *