09/05/2019

Zoti e di çfarë është më e mira për ty dhe kur është koha më e mirë për ta patur. Ai që kujton gjithmonë Zotin, nuk është kurrë vetëm. I thashë Zotit: “E urrej jetën”. Ai më tha: “Kush të tha të dashurosh jetën? Duaj mua, dhe jeta do të

Këto janë dy shenjat më me fat për sot: LUANI Do jeni shumë kureshtarë gjatë kësaj dite dhe do jeni të etur për të provuar gjëra të reja. Çdo çast për ju do jetë plot ngjyra. Ju të dashuruarit do përjetonin pafund momente të lumtura. Rreth orëve të paditës do

Një proverb e vjetër thotë: “Një mollë në ditë, ju mban larg nga mjeku”, e cila mund të plotësohet me “23 bajame në ditë ju garantojnë bukurinë e përditshme” të paktën për gratë. Po, sepse bajamet, për të gjitha vetitë e tyre të çmuara, janë aleatët e parë natyrorë të

Hurmat e Arabisë janë plot vlera, të shijshme dhe me nivel të lartë ushqyesish. Përveç shijes së tyre karakteristike, hurmat e Arabisë janë tejet të shëndetshme dhe i ofrojnë organizmit një sërë përfitimesh. Hurmat e Arabisë janë një burim i pasur fibrash të shëndetshme, minerale dhe vitaminash. Ato ndihmojnë kundër

Lexoni Horoskopin ditor për ditën e premte, 10 maj 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Parashikohet një ditë mjaft e mirë për dashurinë, ku mund të zgjidhen probleme të cilat

Nuk ka gjasa që braziliani Neymar të lërë Paris Saint Germain për të shkuar tek Reali I Madridit këtë verë, sipas bashkëkombasit të tij Ronaldo. Sipas këtij të fundit, Neymar ka ende shumë për të dhënë dhe provuar në Francë, atje ku është përballur me shumë kritika të padrejta. Ish