Home»Zodiak»Horoskopi / Dy shenjat më me fat për sot, 24 Prill 2019

Horoskopi / Dy shenjat më me fat për sot, 24 Prill 2019

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot?

DASHI- Pas melankolisë së ditëve të fundit, hyrja e Hënës tek Luani do të sjellë një valë të re entuziazmit për t’u përdorur, si në dashuri, dhe në punë: ju jeni shpirtra aventureskë, kështu që shikoni të ardhmen lentet rozë të optimizmit.

PESHQIT- Vazhdon favorizimi i yjeve sidomos në dashuri, ku trekëndëshi mes Venusit dhe Akrepit dhe Neptunit në shenjën tuaj do e bëjë joshjen prej jush veçanërisht magnetike. Në punë do të shpërbleheni për aftësinë tuaj në përshtatjen ndaj risive.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SHARE

Horoskopi / Dy shenjat më me fat për sot, 24 Prill 2019

Send this to a friend