20/04/2019

Dashi Çdo here qe injoroni ndihmen e dikujt qe e keni prane e dini qe po humbisni vleresimin e ketij njeriut, prandja sot mos beni te njejten gje, por tregohuni me te kujdesshem. Te pakten degjoni ate qe kene per tju thene dhe me pas vendosni. Edhe nese sia keni

“Bukuria e një femre nuk qëndron në pamjen e jashtme, por në shpirtin e saj. Është përkujdesja që ajo e jep gjithë dashuri për të tjerët, pasioni që ajo tregon. Bukuria e një femre shtohet me kalimin e viteve”. – Audrey Hepburn Femra të mira ekzistojnë kudo, por ky fakt

Nuk është e lehtë të duash një femër kokëfortë, sidomos sepse ajo mbron opinionet, parimet dhe bindjet e saj. Mund të nevrikoset dhe të të mërzisë. Nga ana tjetër, edhe pse mund të jetë shumë kokëfortë, një femër e tillë do të gjendet përherë pranë personit që do kur ai

Nuk është kjo një dietë vetëm për të rënë në peshë, por edhe për t’u pastruar dhe ndihmuar organizmin të rigjejë vitaminat dhe kripërat minerale të cilat jo gjithmonë ne i gjejmë në ushqimin tonë të përditshëm. Nuk është ndonjë mundim i madh të mbahet kjo diete për një javë, madje

Kjo pije e mrekullueshme dhe shumë e shëndetshme mund të eliminojë toksinat nga trupi juaj duke përmirësuar kështu shëndetin e përgjithshëm. Përbërësit: 1 lugë çaji mjaltë 1 filxhan lëng qitro 2 lugë çaji uthull molle Përgatitja: Vendosini përbërësit në një blender derisa të merrni një përzierje homogjene. Pini një gotë nga