15/04/2019

A jeni një nga shenjat e zodiakut me intuitë të fortë?  Ndërsa horoskopi juaj është i dobishëm në zbulimin e tipareve të personalitetit tuaj, si të mira dhe të këqia, nuk mund gjithmonë të përcaktoni nëse keni një shqisë të gjashtë. Por, fatmirësisht, astrologjia mund të japë disa përgjigje. Gaforrja

Një zjarr i madh ka përfshirë pasditen e sotme katedralen e famshme të Notre-Dame në Paris. Pamjet e shpërndara në rrjetet sociale tregojnë tymin e madhe që del nga çatia e katedrales. Tymi i bardhe që del prej andej është i dukshëm në pjesën më të madhe të qytetit. Sipas

Pjesa e sipërme e katedrales më të famshme në Bote, Notre Dame në Paris është shkatërruar nga zjarri i frikshëm që ra fillimisht në një skelë në përdorim për restaurimin e saj. Maja e katedrales u rrafshua e gjitha pak pa shkuar ora tetë e mbrëmjes, ndërsa pamjet trishtuese të

Një zjarr i madh ka shpërthyer ditën e sotme në katedralen Notre-Dame në Paris. Imazhet tregojnë një tym të bardhë që vjen nga çatia e strukturës. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa mendohet se ai mund të jetë shkaktuar nga punimet që po kryhen për restaurimin e katedrales.

Dashi Do të jeni me miq dashamirës dhe përkrahës, me të cilët do të vendosni të organizoni një aktivitet të bukur. Mes artit dhe natyrës, të bashkëpunues është edhe më e lehtë. Shpenzime të paparashikuara në punë, kompjuteri dhe printeri kanë nevojë për ndërhyrjen e një tekniku. Demi Hëna është

Pranvera ka mbërritur dhe nuk kemi më arsye për të shtyrë ndryshimin e sezonit. Nuk dini se ku të filloni? Këto janë disa këshilla për një dollap të rregullt Pranvera ka ardhur, por ne ende veshim pallto dhe bluza sepse nuk duam të ndryshojmë stinën? Edhe këtë vit ka ardhur