Home»Magazine»Personazhe»“As më bëhet vonë që kam shtuar në peshë. Jam e lumtur”

“As më bëhet vonë që kam shtuar në peshë. Jam e lumtur”

Pavarësisht se është ikonë e modës dhe bukurisë, Rihanna është vënë në shënjestër kohët e fundit se ka shtuar në peshë, teksa tabloidet shkruajnë se këngëtarja po “trashet”.

Megjithatë, Rihanna ka nxituar t’u thotë kritikëve se as i bëhet vonë për numrat që i nxjerr peshorja, dhe se pëlqen më shumë të jetë vetvetja se sa të përmbushë pritshmëritë e të tjerëve.

Duket se, ndonëse është në dijeni të zërave për trupin e saj, vetëbesimi i Rihannës është më i fortë se kurrë. Ajo tha: “Të detyrohesh të biesh në peshë në industrinë e modës nuk duhet të të bëhet ankth. Të jeshë e masës 0 është sfidë më vete por mendoj se nuk është realiste dhe as e shëndetshme”.

Më pas këngëtarja shkroi në mediat sociale se “ka kënaqësinë e një trupi me luhatje” dhe se ka zgjedhur një qasje pozitive ndaj vetvetes, edhe pse ndodhet nën vështrimin e publikut. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *