24/02/2019

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: Demi Miqësia është një vlerë e çmuar për ju dhe sot do forcohet akoma dhe më shumë. Do kaloni kohë pranë miqve më të mirë. Nëse jeni në një lidhje do keni fatin e madh që partneri do jetë

Dashi Sot do jeni shumë intuitivë dhe do ua lexoni shpirtrat atyre që keni pranë. Nëse jeni në një lidhje do vendosni të hiqni maskat dhe të tregoni fytyrën e vërtetë. Do ndiheni vetë më të çliruar, partneri do ju pëlqejë më shumë dhe do dashuroheni me më tepër pasion.

DASHI Përkundër lodhjes së fortë, ju keni një energji të mirë, veçanërisht në marrëdhëniet ndërpersonale dhe ato të dashurisë. Dhe dashuria fillon të kthehet në protagoniste, pas një periudhe jo shumë të lehtë kohët e fundit. DEMI Është një ditë e dedikuar për kërkimin e dashurisë së humbur. Nëse për

DASHI Ka ditë kur lodhja ndihet më shumë, por horoskopi i javës është pozitiv dhe nga e hëna 25 shkurt mund të mbështeteni në një energji të mirë për t’u shfrytëzuar në marrëdhëniet me të tjerët. Dashuria mund të kthehet të jetë protagoniste e jetës suaj. Marsi është një muaj

Me kaq shumë miliarda njerëz që jetojnë në botën e sotme, është shumë e vështirë të besosh në konceptin e “shpirtrave binjakë”. Ndonjëherë njerëzit takohen dhe madje pa e kuptuar, përfundojnë duke formuar një lidhje shumë të veçantë, edhe nëse nuk kanë asgjë të përbashkët. Është pothuajse sikur të ishin

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni gjithë kohës në humor dhe të gatshëm për të bërë edhe ndonjë çmenduri të vogël. Ju që keni një lidhje do e keni të vështirë t’i rezistoni tundimit dhe ka rrezik ta tradhtoni që në mesdite partnerin tuaj. Do i hapni telashe vetes dhe