21/02/2019

Për fat të keq mendoj se duhet të përgatitemi për zhvillime negative në Shqipëri. Deklaratën e ka bërë ish deputeti dhe ish Ministri i Jashtëm, Paskal Milo, gjatë emisionit Open në Top Channel. Milo ka thënë se edhe mazhoranca duhet të përgatitet fort për zhvillime shumë negative që do të

Teksa patnerët ndërkombëtarë të Shqipërisë i kanë kërkuar Parisë Demokratike të tërhiqet nga djegia e mandateve për të mos bllokuar negociatat me Bashkimin Europian, selia blu ka reaguar përmes deputetit Aldo Bumçi. Në lidhje direkte me Opinion ka shpjeguar se çfarë do të ndodhë në vazhdim me opozitën pas djegies

Spartak Ngjela ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel, se zgjidhja për situatën e krijuar mund të jetë vetëm juridike dhe brenda në kufijtë e kushtetutës. Sipas Ngjelës, një zgjidhje mund të jetë organizimi i zgjedhjeve vetëm në ato zona ku ka shterim të listës së

Analisti kosovar Baton Haxhiu ka hedhur një tezë sa të çuditshme: Partia Demokratike do të zbehet ndërsa Lëvizja Socialiste për Integrim do të zhduket, dhe mendoj se vendin e tyre mund ta zërë lëvizja Vetëvendosja e Albin Kurtit, e cila ka qenë shumë aktive gjatë kohëve të fundit. Në emisionin

DASHI Kjo është një ditë e veçantë për ndjenjat: kjo nuk do të thotë se të gjithë jetojnë një konflikt, por shumë gjëra në këto ditë paralajmërojnë që diçka nuk shkon. Rrjedhimisht, këto 48 orë mund të shkaktojnë parehati, nervozizëm dhe pak vuajtje. Nëse, megjithatë, ju keni një person të

Dobësia e përgjithshme, lodhja e vazhdueshme ose ndjenja e letargjisë është një problem i zakonshëm që përjetohet nga shumë njerëz. Ajo i referohet mungesës së forcës fizike ose muskulore, që vjen ose jo për shkak të lodhjes. SIMPTOMAT E DOBËSISË Dobësia mund të lë pa energji për të kryer aktivitete