16/02/2019

Bricjapi: Do të keni mundësi për t’u rikuperuar. Ju do të jeni në gjendje të merrni shpjegimet që ju nevojiten dhe të bëni sqarimet që keni kërkuar. Ju jeni një shenjë këmbëngulëse dhe e vendosur, dhe për këtë arsye nuk toleroni qëndrime të paqarta. Nëse dikush përpiqet t’ju gjykojë, atëherë

Bricjapi: Do të keni mundësi për t’u rikuperuar. Ju do të jeni në gjendje të merrni shpjegimet që ju nevojiten dhe të bëni sqarimet që keni kërkuar. Ju jeni një shenjë këmbëngulëse dhe e vendosur, dhe për këtë arsye nuk toleroni qëndrime të paqarta. Nëse dikush përpiqet t’ju gjykojë, atëherë

Dashi: Këtë fundjavë keni patur më shumë qetësi në dashuri. Është një periudhë interesante, por ndoshta po prisni dikë apo diçka. Ju jeni mendimtarë, ju keni një qëndrim më të kujdesshëm se në të kaluarën, si dhe një qëndrim edhe më kërkues ndaj të tjerëve. Nëse dikush dëshiron vërtet, ai

Sipas ekspertëve, meshkujt që u përkasin këtyre shenjave të horoskopit i lënë femrat gojëhapur. Pra, besohet se disa shenja të horoskopit kanë më shumë sharm dhe dallohen nga tjerët për shkak të aftësive të joshjes që i kanë, transmeton Telegrafi. Demi Demi është spontan dhe kjo është ajo çfarë e

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: LUANI E shtuna dhe e diela janë ditë përgatitjesh për javën e ardhshme që do të jetë luftarake. Të hënën, Hëna do të jetë në shenjën tuaj, në fakt. Ditët që priten do jenë të mbushura me pozitivitet. Do

HOROSKOPI I DITES SE SOTME PER TE GJITHA SHENJAT DASHI Një rënie e lehtë e energjisë mund të shkaktohet nga mungesa e gjumit apo pse nuk keni pushuar mirë. Nëse mundeni, ngadalësoni ritmin, anuloni disa angazhime nga rendi i ditës. Fiziku do t’ju falenderojë! Mund të jetë gjithashtu një ide