14/12/2018

DASHI: Ndoshta ndjeni dëshirën për qartësi në dashuri, e shtuna dhe e diela do të jenë ditë rekuperimi. Shumë prej jush do të kenë mundësinë që të marrin një avantazh. Në këtë fazë mund të bëni diçka më shumë. E diela do jetë dita e duhur për të testuar vlefshmërinë

Ambicia është karakteristikë që nuk e kanë të gjitha shenjat e horoskopit. Zbuloni se kush janë tre shenjat e horoskopit të cilave ju mungon motivimi dhe ambicia për të arritur diku. Peshorja: Peshorja është një shenjë bujare dhe e drejtpërdrejtë. Kjo shenjë bën pjesë në klasifikimin e shenjave më pak

Dashi-Të bëhet një lider dhe të ketë gjëra të mëdha në jetën e tij. Dashi, njihet si një shenjë e cila nuk dëshiron të varet nga dikush tjetër. Ambiciozë të mëdhenj! Demi-Të ketë siguri në të gjitha fushat e jetës. Demat njihen si njerëz të cilët dëshirojnë të kenë siguri

Nëse jeni duke menduar për t’i dhënë dikujt një shans, ju duhet të lexoni këtë artikull. Ka disa shenja të zodiakut që kanë më shumë gjasa t’ju lëndojnë në fushën sentimentale. Kjo është një kohë ku keni nevojë për qartësi në jetën tuaj. Akrepi: Ata janë tërheqës dhe mësues në

Jemi në muajin e fundit të vitit dhe, edhe pse do përjetojmë ende lëvizje planetare, horoskopi në rrëfen se kozmosi do favorizojë disa shenja zodiakale për të gjetur dashurinë para festave të fundvitit. Nëse do të dish a do jesh edhe ti një prej ‘fatlumëve’, lexo më poshtë: Ja cilat

Nga John Kornblum Është shkruar shumë për rolin e fatit në histori dhe në politikë. S’ka dyshim, bota perëndimore dhe mbase e gjithë bota, mund të mendonte se kishte qenë e bekuar nga fati i mirë, kur Xhorxh H.W.Bush u zgjodh president i SHBA-së në vitin 1988. “41” hyri në