25/10/2018

Binjakët 5 yje: Ka energji dhe vitalitet të madh, kujdes vetëm për një gjendje të keqe sezonale që mund të krijojë disa vështirësi. Krahasuar me shenjat e tjera zodiakale, mund të mbështeteni në një aftësi të madhe intuitive. Ju gjithmonë gjeni zgjidhjen e duhur në kohën e duhur. Nga ditët

Nga Robert Diab Vështirë se kalon ndonjë javë pa njoftime për një shkelje tjetër të të dhënave, nga ana e një korporate të madhe që prek miliona njerëz, më së fundmi Facebook. Në vitin 2016, çështja u bë politike, me dëshmitë e ndërhyrjes së Rusisë në zgjedhjet amerikane, dhe spektrin

Nga Jochen Andritzky Lufta tregtare e Donald Trumpit, synon pikërisht përmbushjen e objektivave të tij në politikën e jashtme. Në muajin gusht, Shtetet e Bashkuara, njoftuan se do të dyfishonin tarifat për importin e çelikut dhe aluminit nga Turqia, në mënyrë që të ushtronin presion ndaj autoriteteve turke, për të

Sigurisht që keni takuar njerëz që kanë më shumë fat në jetën e dashurisë sesa të tjerët. Megjithatë, disa karakteristika të shenjës suaj mund të jenë përgjegjëse për tërheqjen ose largimin e suksesit tuaj në jetën tuaj të dashurisë. Demi Ata mund të jenë njerëz të parezistueshëm, të dashuruar me

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme. SHIGJETARI Dita e sotme do jetë vërtet e bukur dhe e vecantë. Do jeni më të gatshëm për të ndërmarrë iniciativa dhe për të bërë atë që keni përzemër. Ju që jeni në një lidhje do e kuptoni papritur

Dashi Hëna do ju bëjë shumë më diplomatë dhe tolerantë gjatë kësaj dite. Nga ana tjetër do luftoni fort me çdo lloj forme për të arritur atje ku dëshironi. Jupiteri, planeti i lumturisë do influencojë në jetën tuaj në çift dhe do mund të shijoni një ditë plot bashkëpunim. Për