15/10/2018

Akrepi Mos kini frikë nga ndryshimet, horoskopi i të martës dhe ditët e ardhshme ju inkurajon që të punoni shumë për të përmirësuar atë që nuk është në rregull me jetën tuaj. Është një periudhë shumë interesante për ata që kanë nevojë të kthejnë faqen dhe të fillojnë nga e

Markus Aurelius një herë e një kohë ka thënë: “Nuk duhet t’i trembemi vdekjes, por të mos filluarit të jetojmë”. E keni parasysh se si shkon linja e një EKG-je në gjendje të vdekur? Është një vijë horizontale. Po një EKG tek një person në jetë? Ajo ka uljet dhe

1. Luani Luani është mishërimi i besimit. Disa madje mendojnë se nuk janë kurrë gabim. Se rruga e tyre është e drejta. Nëse dikush flet me ta dhe nuk i respekton, ata largohen. Ata e dinë se çfarë meritojnë. Ata nuk pranojnë asgjë më pak se më e mira, kur

Dashi Qetësia do mbizotërojë gjate kësaj jave ne jetën tuaj. Ambienti në  çift do jetë i ngrohtë dhe nuk do keni për çfarë të qaheni. Do e mbështesni njëri-tjetrin për gjithçka. Ju beqarët do mbështeteni nga Venusi dhe do kenë surpriza mjaft të këndshme. Ka shumë gjasa që jeta juaj

Ja dy shenjat më me fat për sot: DASHI Falë Hënës që do ndikojë fuqishëm sot do mund të gjeni ekuilibrin dhe do i bëni edhe të tjerët të ndihen sa më mirë. Ju të dashuruarit do keni një marrëdhënie të adhurueshme me partnerin dhe do bëni çdo gjë që

Dashi Falë Hënës që do ndikojë fuqishëm sot do mund të gjeni ekuilibrin dhe do i bëni edhe të tjerët të ndihen sa më mirë. Ju të dashuruarit do keni një marrëdhënie të adhurueshme me partnerin dhe do bëni çdo gjë që të ndiheni përherë të lumtur.  Do ndani edhe