Home»Rretherrotull»Instagram realizon përditësimin e radhës, e keni pritur të gjithë

Instagram realizon përditësimin e radhës, e keni pritur të gjithë

Të enjten Instgram solli një update të ri për të gjithë adhuruesit dhe përdoruesit e emojeve.Automatikisht kur hyni në seksionin e komenteve sipër tastierës do ju shfaqen emojit më të përdorur.

Ky opsion nuk do të shfaqet kur jeni duke bërë rëply ose kur po vendosni një caption për foton tuaj.

Instagram shprehet se ky update do të kursej kohë

dhe momentalisht funksionon per Android dhe IOS nëse keni shkarkuar versionin e fundit të instagramit.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *