September 2018

Dashi, 5 yje:  Tani ju mund të fitoni një sfidë, horoskopi i datës 21 shtator dhe në ditët e ardhshme tregon se për momentin ju ende duhet të vendosni për situata ose marrëveshje me kohë të pjesshme. Edhe në dashuri ka tërheqje me kohë të pjesshme, që zor se kanë

Këto janë dy shenjat më me fat për ditën e sotme: DASHI Jeta juaj do jetë shumë intensive sot. Hëna dhe Plutoni do ju bëjnë edhe më të ndjeshëm dhe do mendoni gjithë kohës si ta bëni çdo moment sa më të veçantë. Nëse keni një lidhje gjeni disa orë

Dashi Jeta juaj do jetë shumë intensive sot. Hëna dhe Plutoni do ju bëjnë edhe më të ndjeshëm dhe do mendoni gjithë kohës si ta bëni çdo moment sa më të veçantë. Nëse keni një lidhje gjeni disa orë kohë, qëndroni pranë partnerit në vende të qeta dhe flisni për

Të gjitha shenjat e horoskopit do të presin një mori sfidash e mundësish të reja këtë javë, por vetëm 3 prej tyre do të përjetojnë ndryshimet më të mëdha. Planetët janë në lëvizje duke shkaktuar kështu jo pak trazira! Këto të fundit mund të parashikohen duke u bazuar në shenjën

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë. Ata janë të përkushtuar ndaj lidhjes që kanë dhe nuk e mendojnë fare të tradhtojnë. Me pak fjalë, nëse partnerët tuaj i përkasin këtyre shenjave të horoskopit jeni me fat. 1. Gaforrja Kjo shenjë quhet ndryshe, shenja e dashurisë

I dashuri im i çuditshëm, ç’meritë kam për ty në k’të jetë” Sytë e tu të qartë si kristal, sikur më shohin e më thonë: -Bëmë të magjepsem e hesht! Zemra ime që ti po ngacmon, Përveç ndjesisë së një kafshe antike plot sinqeritet. Në duart e tua e përkundur