Home»Rretherrotull»Rikthehet në pasarelë pas 26 vitesh, ylli Monika Belluci

Rikthehet në pasarelë pas 26 vitesh, ylli Monika Belluci

Monica Belluci është shfaqur sërish në pasarelë në moshën 53 vjeçare.

Ajo ka sfiluar në koleksionin e meshkujve për verën që vjen të Dolce & Gabbana.

Bukuroshja vijon të ruajë ende tiparet e mrekullueshme duke i lënë të gjithë me gojë hapur.

Sfilata e fundit e Monica Bellucit ka qenë në vitin 1992 dhe rikthimi ishte një surprizë për të gjithë.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *