Home»Galeri»Foto»FOTO / Shihni magjinë e shtëpisë 150-vjeçare të Harry dhe Meghan

FOTO / Shihni magjinë e shtëpisë 150-vjeçare të Harry dhe Meghan

Çifti i ri mbretëror, Princi Harry dhe  Meghan Markle mendohet se janë duke u marrë momentalisht me detajet personalizuese të një shtëpie gjigante.

Bëhet fjalë për një hapësirë e cila përfshin 6 dhoma gjumi, 3 ndarje recepsioni dhe 15 hapësira të tjera.

Sipas “Daily Mail”, kjo shtëpi mbi 150-vjeçare mendohet të jetë blerja më e re e familjes mbretërore.

E pozicionuar në një zonë malore, kjo pronë duket si shtëpia e ëndrrave të çdokujt.

Madje sipas përshkrimit që ofron “Daily Mail”, kjo shtëpi thuhet të ketë edhe një sallë ballosh në fund të oborrit.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *