Home»Rretherrotull»Princesha Kate kishte veshur hijen më të ëmbël të të verdhës në dasmë. Sepse kishte një mesazh

Princesha Kate kishte veshur hijen më të ëmbël të të verdhës në dasmë. Sepse kishte një mesazh

Nëse e lidhnit gjithmonë bizhutë e floririt dhe diamantët shkëlqyes me mbretërorët, atëherë veshja e Kate Middleton në dasmën e Harry dhe Meghan ishte një ndryshim modern. Duke u shfaqur për herë të parë që kur lindi Louis, dukesha ishte këshilluar nga një designer i besuar: Alexander McQueen.

Kate dukej mbretërore në pamje, që në fakt është një përsëritje – ajo kishte të njëjtën shije në pagëzimin e Princeshës Charlotte në 2015 dhe sërish në 2017.

Këtë herë, si aksesorë ishin këpucët e Jimmy Choo dhe kapela e Philip Treacy.

Megjithëkëtë, mesazhi i saj ishte i fortë dhe i qartë: “Kjo e vjetra? Jo, fokusohuni më mirë tek nusja”. / bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *