Home»Rretherrotull»David e Viktoria Beckham lanë nam në dasmën mbretërore. Po çfarë bënë?

David e Viktoria Beckham lanë nam në dasmën mbretërore. Po çfarë bënë?

Është mbajtur ditën e sotme në Londër dasma e vitit mes Pricit Harry dhe Meghan Markle.

Rëndësia e veçantë e kësaj dasme ka bërë që çdo zhvillim dhe detaj deri tek më i vogli të komentohet në rrjete sociale e në media.

Çifti Viktoria e David Bechkam duket se ka qenë çifti që ka lënë nam në dasmë.

Viktoria është shfaqur pa reçipeta, ndërsa David ka thyer rregullin e kishës teksa është kapur nga kamerat duke përtypur çamçakëz. / Dritare.net

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *