23/05/2018

Dashi Nëse keni vendime të rëndësishme për të marrë sot është momenti i duhur. Dielli do favorizojë mjaft objektivitetin. Nëse keni një lidhje jo çdo moment do jetë i qetë. Shpesh do ndiheni të mërzitur dhe do keni vështirësi. Mendohuni dhe hidhni hapat e duhura në favor të dy palëve.

1. Harry mban unazë martese. Unaza e martesës për burrat është traditë relativisht e vonë dhe nuk është traditë e familjes mbretërore. Princi Philip nuk mban, as edhe Princi Uilliam. Charles nuk mbante kur ishte i martuar me Dianën, por tani e ka një të tillë në gishtin e vogël.

Tashmë mungon vetëm zyrtarizimi nga klubi dhe Karlo Ançeloti do të bëhet trajneri i ri i Napolit. Trajneri i famshëm ka biseduar mbrëmjen e djeshme me presidentin Aurelio De Laurentis dhe sot paradite është takuar sërish me të, por edhe me drejtorin sportiv Xhuntoli. Mediat në Itali raportojnë se është

​Nuk ka shumë rëndësi nëse në kuletën tuaj në këto momente gjendet rroga e sapo tërhequr e muajit, apo disa qindarka të mbetura nga shpenzimet javore. Kur bëhet fjalë për të menaxhuar sa më mirë paratë jo të gjithë veprojmë njëlloj. Por nëse deri më parë mendonit që gjithçka varej

Nëse jeni në fazën që mendoni se është një mision i pamundur për të gjetur shpirtin binjak, mos u shqetësoni. Horoskopi ju ndihmon duke ju treguar moshën se kur do të takoni sipas shenjës suaj: Dashi Të lindurit e kësaj shenjë do të takojnë shpirtin e tyre rreth moshës 21

Në shikim të parë, Turqia duket më e varur nga energjia ruse sesa kurrë më parë. Por Erdogani po luan një lojë më të komplikuar Dimitar Bechev Viti 2017 vendosi një rekord në Turqi të cilin vetëm pak njerëz e vërejtën: një pik historik në sasitë e gazit rus. Shitjet