06/04/2018

Shiko foton, mbylli sytë dhe zgjidh diellin që të tërheq më tepër. Dielli i parë Je një ëndërrimtar i madh, por ndonjëherë i harron ëndrrat e tua. Nuk duhet të nevrikosesh, nëse jeta nuk të ecën ashtu siç e prisje. Duhet të besosh tek ëndrrat e tua dhe të mundohesh

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit të cilat çmenden nëse dikush i refuzon. Sipas intv.al nuk e pranojnë “jo” si përgjigje. Bëhet fjalë për: luanin, bricjapin dhe dashin. Luani Kur një luan është i fokusuar në arritjen e diçkaje, asgjë nuk mund t’i ndalë. Ata përpiqen të mbeten pozitivë kur

Thonë se meshkujve u pëlqejnë bjondet, martohen me brunet, por vazhdojnë të ëndërrojnë për kokëkuqet. Në të vërtetë, meshkujt fshehurazi apo pa vetëdije, tërhiqen nga karakteristikat e thella të përcaktuara nga yjet tek një femër dhe kjo shpeshherë i bën ata të sillen në përputhje me rrethanat. Janë tre shenja,

Lidhjet mes dy shpirtrave binjakë i shohim edhe në jetën reale dhe ato përbëhen nga çifte që të gjithë i kemi sadopak zili. Gjithsesi, jo të gjithë arrijnë ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe shpesh, ngaqë nuk e dinë se si ta kërkojnë atë. Nuk bëhet fjalë për të

Nëse besoni që, njerëzit me të cilët rrini kanë ndikim tek ju – për mirë, a për keq – atëherë bëni mirë që këta pesë lloje njerëzish t’i mbani sa më pranë. Ata që thonë të vërtetën Ata që ju thonë të vërtetën, edhe kur ajo dhemb, ju mbajnë me

Njerëzit gjykues e kanë për zakon që të bëjnë vlerësime morale negative për të tjerët. ata e ndërtojnë vetëvlerësimin, duke u krahasur me të tjerët, që mendojnë se kanë status social më të ulët. Mbrojtja më e mirë përballë një tipi të tillë është që të mos i merrni komentet