Home»Enciklopedike»Zgjidh yllin e fundit të 2017 dhe zbulo nëse dëshira do të të realizohet

Zgjidh yllin e fundit të 2017 dhe zbulo nëse dëshira do të të realizohet

Yjet… janë të bukur dhe joshës. Kur sheh një qiell plot me yje, dëshiron të besosh në diçka të mirë, të mrekullueshme, përrallore…

Dëshiron të provosh përrallë? Shih qiellin me yje, shpreh një dëshirë dhe zgjidh një prej yjeve.

Secili është magjik dhe ka vlerën e vet.

Ylli 1

Arma juaj kryesore është besimi.

Nëse vërtet dëshironi diçka, atëherë nuk tërhiqeni.

Kjo është arsyeja pse dëshira juaj do të realizohet së shpejti, por në një formë vërtetë të papritur.

Ylli 2

Ju e dini shumë mirë se për të marrë diçka, ju duhet të bëni përpjekjen tuaj. Mos hiqni dorë nga kjo përpjekje dhe merrni atë që dëshironi.

Është shumë afër. Eshtë veç çështje kohe, dhe dhurata e fatit do të tejkalojë të gjitha pritshmëritë tuaja.

Ylli 3

Matni shtatë herë dhe prisni një herë!

Mendoni për këtë, domethënë, gjithmonë mendoni me shumë kujdes gjestin ose nismën që do të ndërmerrni.

Në fund të fundit, fati nuk është ende gati për t’jua dhënë këtë që kërkoni.

Por nëse jeni të sigurt për zgjedhjen tuaj, atëherë do të keni një shans të mirë që dëshira juaj të realizohet.

Ylli 4

Mos harroni se një mik është gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar. Kushtojini vëmendje të veçantë miqësive të vjetra. Është dikush nga miqtë apo të njohurit e vjetër që do t’ju ndihmojë të realizoni ëndrrat tuaja.

Ylli 5

Që tani e tutje mirësia juaj do t’ju çojë drejt suksesit. Dëshira juaj do të përmbushet në vitin e ardhshëm.

Ylli 6

Është koha për të vepruar! Në fund të fundit, siç thotë thënia: “Nëse doni të fitoni lotarinë, së pari duhet të blini një biletë lotarie”. Mos kini frikë! Ju do të keni sukses!

Ylli 7

Për ta bërë dëshirën tuaj të bëhet realitet, duhet të bëni një përpjekje. Fati dëshiron të verifikojë nëse jeni të denjë për dhuratat e tij. / Bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *