Home»Magazine»Kinema & TV»Traileri i “Avengers: Infinity War” thyen rekord. Më i shikuari në histori (Video)

Traileri i “Avengers: Infinity War” thyen rekord. Më i shikuari në histori (Video)

“Marvel Studios” para pak kohës njoftoi se së shpejti do të sjelli filmin e shumë Avengers: Infinity War” dhe menjëherë pas daljes së  traileri ai thyen rekord në klikime pasi është më i shikuari në histori në vetëm 24 orë.

Video është parë 230 milionë herë, duke kaluar filmin horror “IT” që pati 197 milionë klikime në të njëjtën periudhë kohe. Filmi tregon superheronjtë duke bashkuar forcat e tyre, për të mposhtur kërcënimin e tmerrshëm të përfaqësuar nga Thanos.

Robert Doëney Jr. rikthehet në rolin e Iron Man, përkrahë Chris Evans si Captain America, Chris Hemsëorth në atë të Thor dhe Mark Ruffalo si Hulk./Bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *