Home»Enciklopedike»Test inteligjence: Arrini të shihni vajzën e fshehur në foto?

Test inteligjence: Arrini të shihni vajzën e fshehur në foto?

Ky është një nga testet më interesante të inteligjencës që mund të gjeni në internet. Ne do t’ju tregojmë një imazh sot (është një iluzion optik), por aty ka një vajzë të fshehur.

Vetëm 5% e njerëzve janë në gjendje ta shohin atë në më pak se 10 sekonda, që do të thotë se ata kanë një vizion të përsosur, apo që IQ-ja e tyre është më e lartë se ajo e gjenive.

Siç mund ta shihni në foto, një grua e moshuar buzëqesh emocionalisht. Me rrobat e saj (një kapelë meksikane dhe një ponço) mund të thuhet se është Azteke.

Nuk po ju gënjejmë, do ta gjeni menjëherë në detaje të vogla. Do të jetë në kapelë ose ndoshta mbi veshjen e saj?

Për të gjetur atë fytyrën. Syri i djathtë, hunda dhe lythi do t’ju bëjnë të shikoni trupin e vajzës të në kurrizin e saj. E gjetët? Urime! / Bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *