Home»Sport»Kemi parë magjinë në futboll. Por Leo Messi ka dhe një anë tjetër, po aq magjike (Video)

Kemi parë magjinë në futboll. Por Leo Messi ka dhe një anë tjetër, po aq magjike (Video)

Eshtë ndoshta futbollisti më i mirë i të gjitha kohërave. Por Leo Messi nuk është vetëm kaq. Ylli i Barcelonës ka edhe një an njerëzore të mrekullueshme. Gjestet e tij fantastike në raport me njerëzit e tjerë i gjeni në videon e mëposhtme. / bota.al

 

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *