Home»Lifestyle»“I dashur babagjysh, edhe mamin do ta shkëmbeja me një qen”

“I dashur babagjysh, edhe mamin do ta shkëmbeja me një qen”

Bota.al ju sjell nga sot deri në ditën e Krishtlindjeve, një seri me letrat më të bukura që vogëlushët nëpër botë i kanë dërguar babagjyshit të Vitit të Ri. Veçantia e tyre? Janë reale dhe ta ngrohin zemrën.

“I dashur Santa (Babagjysh), unë jam përpjekur të jem një person i përgjegjshëm, unë shpresoj se do të marr atë që gjithmonë e kam dashur. Gjëja që unë dua më së shumti është një qen. qen. qen. Unë e di që nuk jam kujdesur shumë për qenin tim Giga por ai nuk është aq i vërtetë sa do të ishte një qen real. I dashur Santa, unë do të shkëmbeja edhe mamin tim të vetme, për një qen. E dija se një qen do të ishte një përgjegjësi e madhe, por i jam përgjëruar babait tim që kur isha tre vjeç dhe unë jam i lodhur prej kësaj.

Me dashuri, Megan”.

/ Bota.al

PS. Nese ju keni letra interesante te shkruara nga femijet tuaj, jeni te lutur te na id ergoni qe t’i ndajme…

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *