06/12/2017

Automjetet personale të fluturimit kanë qenë një ëndërr shkencore për dekada, por një kompani kineze duket se ka ndërtuar një të tillë. Ehang 184 është përshkruar si avioni i parë autonome i pasagjerëve në botë dhe ishte këtë javë në një ekspozitë në qytetin Tongxiang në provincën Zhejiang të Kinës

Pink është një nga këngëtaret më të njohura në botë dhe ajo së fundmi ka deklaruar se nuk ndihet aspak në siklet për sjelljen e saj të çuditshme dhe ajo dëshiron që vajza e saj 5-vjeçe, Willow, të ketë besim në vetëvete. Këngëtarja ka dhënë 7 këshillat për vajzën e