Home»Lifestyle»Shahira, modelja e mbuluar që do ndryshoj industrinë e modës

Shahira, modelja e mbuluar që do ndryshoj industrinë e modës

Shahira Yusuf është bërë e njohur kohët e fundit për deklaratat e saj se do të ndryshojë botën e modelimit me risit e reja që do të sjellë.

Ajo është një modele myslimane me shami e cila shprehet mjaft e bindur për planet që ka.

“Unë nuk jam Kenndal Jenner por jam një vajzë muyslimane me ngjyrë nga lindja e Londrës, dhe do të triumfoj në industrinë e modelimit” është shprehur ajo.

20 vjecarja ka deklaruar se industritë e modës nuk pranojnë diversitete dhe se ajo shumë shpejt do të sjelli stuhi në atë sektor.

Sipas saj të gjitha vajzat në botë janë të bukura dhe nuk duhet të bërë diferencime , ajo tregon se ndryshimet që do të sjell do të bëjnë krenar të gjithë njerëzit që e kanë mbështetur. Shahira ka shumë besim tek vetja dhe aftësitë e saj, dhe beson se një ditë gjithë planet e saj do bëhen realitet./Bota.al/

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *