Home»Moda»E verdhë, mustardë ngjyra qe ju duhet për këtë vjeshtë

E verdhë, mustardë ngjyra qe ju duhet për këtë vjeshtë

E verdhë, mustardë do jetë ngjyra e kësaj vjeshte sipas  ekspertëve të modës për vitin 2017.

Nuanca e ngrohtë e mustardës është vërtetë një nga ngjyrat e duhura për këtë stinë dhe zbret tek veshjet dhe aksesorët duke i dhënë pamjes një ngjyrë të rafinuar.
Veshjet mustardë kombinohen mjaft bukur me lejlanë apo blunë për një lojë kontrasti ngjyrash, ose e qëndisur me tonalitete bazë të grisë dhe kafes.

Që nga këmisha tek pantallonat, pallto dhe pardesy, për të kaluar më pas tek këpucët çanta etj. Shihni galerinë për të parë tendencat.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *