30/10/2017

Gjatë javëve të fundit, ISIS-i ka publikuar foto-montazhe të disa prej futbollistëve më të famshëm në botë për të kërcënuar Botërorin “Rusi 2018”. Pas fotove të Leo Messi, Neymar dhe trajnerit Didier Deschamps, radhën e ka pasur Cristiano Ronaldo. Në foto, portugezi shihet në gjunjë dhe i prangosur, me syrin

Kamza e ngjitur nga Kategoria e parë duket do të tregoj që nuk ka qenë rastësi pjesëmarrja e saj në ligën Superiore. Në ndeshjen përmbyllëse të javës së tetë Kamza ka treguar edhe njëherë se ajo mund të shkaktoj surpriza edhe me skuadrat që quhen të forta. Në ndeshjen me

Këtë të dielë aktori amerikan Kevin Spacey tregoi se është homoseksual dhe i kërkonte ndjesë publike për ngacmim të një kolegu gjatë një festë 30 vite më parë. “E di se ka shumë histori për mua dhe disa prej tyre janë ushqyer nga fakti se gjithmonë kam qenë i rezervuar për

Karlo Anceloti i ka bërë një analizë situatës së krijuar te Milani, skuadër për të cilën u fol se do të drejtohej pikërisht nga trajneri 58-vjeçar. Ish-trajneri i Bayernit ka theksuar faktin se Milanit iu duhet kohë për të krijuar një skuadër konkurruese pas një sërë blerjesh të realizuara në

Një prej futbollistëve të kombëtares U21, që kohët e fundit ka treguar që është shumë i talentuar shpreson që të luaj dhe me kombëtaren e madhe. Bëhet fjalë për futbollistin Keidi Bare që luan me Atletikon e Madridit në Spanjë. Në një intervistë në emisionin “Zona gol” në Super Sport

Java e 11-të e Serisë A do të mbyllet me duelin e Bentegodit mes Veronës dhe Interit. Skuadra e drejtuar nga Spaleti  e ka nisur në mënyrë të shkëlqyer këtë sezon. Në Verona Interi duhet të zbresë në fushë vetëm për fitoren dhe nëse arrin të marrë tre pikët, Mauro