Home»Galeri»Foto»Vendi më i mirë në botë? Në kabinën e një piloti. Këto fotografi janë magjepsëse

Vendi më i mirë në botë? Në kabinën e një piloti. Këto fotografi janë magjepsëse

Për shumëkënd, vendi në dritare në avion është i preferuari – për shkak se pamjet mund të jenë spektakolare.

Por vendim më i mirë në një avion, siç e tregojnë këto fotografi të pabesueshme, është në kabinën e pilotit.

Pilotët Paul Fox dhe Ashish Raval tani kanë me mijëra ndjekës në Instagram, për shkak të pamjeve të mrekullueshme që ata hedhin aty.

Komentoni

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *