Home»Rretherrotull»VIDEO / Shihni trailer-in e finales së Game of Thrones

VIDEO / Shihni trailer-in e finales së Game of Thrones

HBO ka postuar pamjet e serisë finale të sezonit 7 të Game of Thrones, serialit televiziv më të ndjekur sot. Në pamjet e nxjerra nga HBO shfaqen Cersei, Jaime dhe Tyrion Lannister, më në fund në një takim sy më sy pas shumë kohësh.

Traileri mbyllet me Jon Snow-n që thotë: “Ka vetëm një luftë që ka rëndësi dhe ajo është këtu”.

Komentoni

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *