Home»Galeri»Video»E trishtë – Panda gjigande godet fort dyert e kafazit, sepse e ndanë nga këlyshi

E trishtë – Panda gjigande godet fort dyert e kafazit, sepse e ndanë nga këlyshi

Shoqatat që bëjnë thirrje për të mbrojtur të drejtat e kafshëve kanë nxjerrë pamje filmike që tregojnë pamjet e një pande gjigande femër, teksa çjerr muret dhe godet fort derën e kafazit pasi e kanë ndarë nga këlyshi i saj në një kopsht zoologjik.

Pamjet janë marrë në Kopshtin Zoologjik Kombëtar Smithsonian në Uashington, SHBA.

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *