Home»Sport»VIDEO – Magji në Barcelonë

VIDEO – Magji në Barcelonë

Një përmbledhje e pamjeve fantastike të një mbrëmjeje të paharrueshme në Camp Nou. Nuk kishte ndodhur kurrë më parë, që një skuadër të rikthehej pas një humbjeje 4-0 në ndeshjen e parë. Vetëm njëra mund ta realizonte: Barcelona.

Më poshtë dy video, me pamjet e jashtëzakonshme të ndeshjes, dhe më tej, festimet e futbollistëve në fushë dhe mbi 95 mijë të pranishmëve në stadium. /Bota.al


Komentoni

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *