Home»Bota»SHBA, 2016 / Trump: Eshtë Dita jonë e Pavarësisë, të çlirohemi nga Hillary

SHBA, 2016 / Trump: Eshtë Dita jonë e Pavarësisë, të çlirohemi nga Hillary

screen-shot-2016-11-08-at-11-38-27

“Politikanët e korruptuar dhe interesat e tyre kanë dominuar këtë vend për shumë kohë. Sot është Dita jonë e Pavarësisë”: kështu ka deklaruar Trumpi në mbylljen e fushatës në Michigan. “E para gjë që duhet të bëjmë është që të çlirohemi nga Hillary, ok? Do të ishte një hap i parë shumë i mirë”. /bota.al

Nuk ka komente

Vendos komentin tend

Your email address will not be published. Required fields are marked *