20/06/2016

Aeroporte tmerrësisht të rrezikshëm, të pazakontë dhe sfidues bashkë me avionët më të mrekullueshëm dhe të kushtueshëm në botë. Një koleksion fantastik i aeroporteve më të rrezikshëm, duke përfshirë edhe ulje apo ngritje të pabesueshme. Po kështu në video do të shihni edhe avionët më të kushtueshëm në botë që

Tifozët shqiptarë janë bërë sërish protagonistë, por këtë radhë për sjellje josportive. Komisioni i Disiplinës i UEFA-s ka hapur një procedim disiplinor ndaj FSHF-së edhe për ndeshjen e Shqipërisë kundër Rumanisë. Akuza është për ndezjen e fishekzjarrëve, hedhjen e objekteve të forta si dhe pushtimin e fushës nga persona të

Kjo video është një përmbledhje e dhjetë iluzioneve optike të mrekullueshme. Iluzioni i ngjyrës, i lëvizjes, i telit e të tjerë…

Mbrojtësi shqiptar, Mërgim Mavraj, ka bërë një postim në Facebook për të shprehur krenarinë për atë që treguan lojtarët në fushë dhe tifozët në tribuna dhe gjithkund ku e ndoqën kombëtaren. “Fituam shumë! Dhamë shpirtin në tri ndeshje të paharrueshme për të gjithë. Bëmë më të mirën tonë dhe jemi

Një video fantastike që shpalos mrekullinë e natyrës, përmes një serie kafshësh të mrekullueshme.

Disa të dhëna që demonstrojnë fuqinë absolute të ushtrisë së Shteteve të Bashkuara. Një ushtri që e bën të denjë për të vazhduar dhe mbajtur pozicionin e “xhandarit të botës”. Ndiqni videon: